HELSINKI INTERNATIONAL HORSE SHOW

office@helsinkihorseshow.fi
Pasilanraitio 9 B, 5. kerros
00240 Helsinki
Puh. 09 5842 2106
WhatsApp +358 40 351 3491

Pasilanraitio 9 B

Tom Gordin

Event Director
tom.gordin@helsinkihorseshow.fi

Anna-Maija Bernard

Marketing & Event Manager
anna-maija.bernard@helsinkihorseshow.fi

Gunilla Söderholm

Horse Expo® & Partner Coordinator 
lystra@lystra.fi

Petra Sorsa

Event Coordinator
petra.sorsa@helsinkihorseshow.fi

Katja Ståhl

Communications
katja@helsinkihorseshow.fi

Kati Hurme-Leikkonen

Press Officer tapahtuman aikana
kati.hurme@helsinkihorseshow.fi

Minttu Kuusisto

Show Secretary
minttu.kuusisto@ratsastus.fi