Amateur Tour


Amateur Tour Finalistit 2014

20.09.2014

Kategoria I 80 cm Ponit

Oona Laaksonen & Moonlight
Alexandra Haglund & Roderica 517 Nf
Aida Nyman & Hannelore II
Henna Maula & Charad
Elli Untola & Banks Cadeau
Alexandra Haglund & Brisandro
Tia Kovanen & Ginger II
Venni Kalsta & Hembys Apollinaire
Elvira Virtanen & Casper V
Pauliina Holm & Fraenkel
Anna Hämäläinen  & Esmeralda
Ronja Vekki & Kessi
Pinja Peltolehto Miss Universum
Eevert Anttila (ratsastuskoulukategoria)
Sarita Saarentausta & CB Layra
Emma Murtopuro & Zorro sa
Elvira Virtanen Schecki II
Emma Lillsund & Klockas Hamlet
Lilian Wiichmann & Kwatar van Orchid's
Inka Rautio && Jar Jar Binks Junior
Tilda Paukonoja & Pin Rock's Final Fantasy 102 R

Lucky Winners:

Emma Murtopuro & Felicia
Essi Liimatainen & Riki II
Amanda Fredriksson Silly Milly


Kategoria II 80 cm Suomenhevoset

Olivia Oinonen & Usvasuon Donjuan
Terhi Tyni & Riuskon Vipinä

Lucky Winner:

Johanna Valmunen & Lavilan Minttu


Kategoria III 80 cm Ratsastuskoulun ratsukot

Eevert Anttila (ratsastuskoulukategoria)

Lucky Winners:

Emmi Saarela & Cinquanta
Susanna Stenberg & Corlander
Sofia Koistinen & Firebird


Kategoria IV 90 cm

Teresita Bremer & Abalia SMH
Jonna Pitkänen & Freedom Girl
Sessi Skutnabb & Kalou G
Aida Nyman & Hannelore II
Emma Järvinen & My Melody
Jasmin Kallio & Snowflake
Noora Manninen & Rozario
Anu Karhunen Czerepa
Aada Jousi & Nora Jane
Lilian Wichmann & Kwatar van Orchid's
Pinja Peltolehto & Miss Universum
Emilia Reingoldt & Ikar Le Go
Anna Hämäläinen & Esmeralda
Sara Mertaniemi & Aramis IV
Kristina Auvinen & Proud Flash
Juha Linna & Narziss I
Emma Lillsund & Klockas Hamlet
Molla Lehto & Heidberg's Nonshiro
Anders Sucksdorff & Tara Peternella
Siiri Leino & Paladium
Ninni Autio & Saira II
Henna Maula & Charad
Linda Katara & Esti
Tarja Ikävalko & Mandarin
Rosa Murtopuro & Vilgas
Riia Salo & Hillside Tintalle
Sara Louhevirta & Fox Est
Anne Forsberg & La Brau
Sofia Soilu & Pin Rock's Hustle And Bustle
Katarina Rautanen & Mister Ed's
Sanna Heikkilä & Arktik
Fanny Sallinen & Adbul van Nimmerdor

Lucky Winners:

Sara Veijalainen & Maxi Milano
Ester Seppänen & Sirli
Pauliina Holm Råryds Java


Kategoria V 100 cm

Emilia Setälä & Elfi II
Emilia Tamminen & Arabella
Alexandra Wasström & Broby Chaplin
Juha Linna & Narziss I
Anni Pöllänen & Little Kim
Henna Maula & Apollon V
Isa Ekholm & Balsa
Jutta Nuuttila & Big King H
Lotta Laurikainen & Battro D.M.
Iisa Peltonen & Tropica-Cas
Jessica Grönlund & Minimatti
Arla Panttila & Twilight Barbie
Laura Kokko & Ulfahrt
Anniina Ruotsalainen & Pegasus II
Heta Kannela & Alezan
Jenni Piippo & Burberry 7
Gyula Moldováni & Mamsell Dé Vil

Lucky Winners:

Karla Tollet & Waleska
Ida-Lotta Nousiainen & Macho
Heidi Kainulainen & Shatina Sang Amor

Lähetämme Amateur Tour Finalisteille tarkemmat ohjeet Finaaliin liittyen 8.10.