Amateur Tour


Amateur Tour -ratsastajatiedote ja kaikki kvaalanneet

22.09.2015

Amateur Tourin -ratsastajatiedote on nyt julkaistu. 

Amateur Tour -tiedote 

Alla listassa vielä kaikki Amateur Tour -finaaliin kvaalanneet ratsukot, mukana myös bonusluokista paikan ansainneet:

Amateur Tour 80cm:

Alexandra Haglund - Brisandro
Alexandra Haglund – Roderica 517 Nf
Amanda Fredriksson – Silly Milly
Camilla Karlsson - Luzak
Elsa Kotola - Fayat
Elvira Virtanen – Casper V
Elvira Virtanen – Schecki II
Emma Heikkinen – Pin Rock’s Petite Fleur
Emma Lillsund – Klockas Hamlet
Hedwig Wikström – Medusa II
Ida Övergaard – Sky III
Jenna Uimonen - Capparis
Lotta Övergaard - Pony
Mila Saukko – Adalmina’s Rusty
Mimosa Koivisto - Irish Coffee II
Nella Tossavainen – Golden Star II 588 NF
Netta Mankinen – Sir Vihtory
Pauliina Holm - Fraenkel
Ronja Vekki – S.V. Crystal Star
Rosa Murtopuro - Vilgas
Saana Tupola – Bahermore Boy

Amateur Tour 90cm:

Anders Sucksdorff – Tara Peternella
Anne Forsberg – Zaïra
Elias Benemili – The Gaels
Ella Orusmaa – Sisco
Ellen Forsman – Corado
Emma Murtopuro – Zorro sa
Evert Anttila – Harthoeve’s Storm
Heli Rainio – Fantasia
Ida Palmos – Perla III
Jade Mäkinen - Pin Rock's Final Fantasy 102 R
Janita Markkanen – Basra
Jenna Joensuu – Coolgrange Furisto Lad
Kira Kauranen – Jamaran’s Amber
Lida Haddas – Reliikvia II
Linda Bosas – Louis Piquet
Lumi Ahtiainen – Cloonahinch Brave Smokey
Matias Ventelä – Salliorvokki
Maiju Lankinen - Waikato
Michaela Pertiö – Broby Max
Ninni Autio – Saira II
Riia Salo – Hillside Tintalle
Robert Tollet – Zandigo S
Rosa Nykänen – Rummu Jüri
Sara Rehnbäck – Agilo
Soile Oinonen – Dentelle van de Baeyenne
Sonja Skriko – Somnus
Tia Kovanen – Dream Magic
Tiia Koskimies – Wyra 2
Ulrika Piirainen – Stacandra
Åsa Peltola – Cargo
Åsa Peltola – Rio Tidus


Amateur Tour 100cm:

Anni Pöllänen - Inas
Annika Huuskonen – Amber Z
Claudia Ein – Reveranss
Erika Hanhisuanto – Rillan Renttu
Heidi Sjöblom – Pampas SE ox
Iissa Koskinen – Mystery Taifun
Iris Anttila – Captain Forever
Jasmine Dear – Wicher
Jenna Leskinen - Mandarin
Kirsi Makkonen – Die Hard
Kristina Auvinen – Castello III
Linda Katara – Chicane van de Loberg
Matias Ventelä – Hattick Otis
Meri Mahlanen - Adelaide
Nathalie Lindblad – Szejk II
Nette Ivars – Rio Nuevo
Pauliina Holm – Råryds Java
Paula Salmivuori – Hawana III
Salla Mäkelä – Intro van’t Heike
Sanni Leino – Little Kim
Sara Veijalainen – Twilight Barbie
Sari Asikainen – Pink Floyd
Sonetta Humala – Madeira
Tilda Paukonoja - Amadeus
Vilma Valkonen - Lenfield


Amateur Tour 110cm:

Alexandra Wasström - Broby Chaplin
Elina Vuokko – Apollo
Elisabeth Mäentausta – N-Goya
Emmy Savolainen - Ephaira
Ester Seppänen - Sirli
Henna Maula - Caspio
Ida-Lotta Nousiainen – Ginast 2515
Iiris Vaskela – Picaro de Paco
Karolina Forsström - Kamilla
Lotta Uotila – Dallisto’s Uno
Melina Nyberg - Free Bay
Nathalie Westman – Cinderella
Teresita Bremer – Abalia SMH
Tove Övergaard - Casaletto

Lämpimästi tervetuloa Helsingin Jäähallille kilpailemaan!