Ajankohtaista

Ypäjä Horse Show'n toisen päivän HIHS -paikat

23.09.2017

Amateur Tourin 80 cm finaaliin Ypäjä Horse Show’n taitoarvostelusta kvaalanneet ratsukot
Pinja Varsanpää – Hillside Tintalle
Emma Lindström – Goldencoast Pegasos 108 RP
Emma Lindström – Tuudi II
Kati Erme – Werdi
Aada Ronkainen – Kilroan Presley
Viivi Särkijärvi – Moskiito
Ulrika Hämäläinen – Gulliver III
Amanda Nerola – Rumba
Saara Vainio – Remark
Sabina Saloniemi – Loubard
Olivia Kujala – Passoa II
Sara Kanerva – Macalla
Elina Malin – Zitherbay Neil O’Hara 30 C
Jasmin Enqvist – Oldebert’s Dewie

Amateur Tourin 90 cm finaaliin Ypäjä Horse Show’n taitoarvostelusta kvaalanneet ratsukot
Tia Kovanen – Dream Magic
Minea Forsell – Kirkebys Princess
Elle Horkama – Fairly Giro
Emma Korhonen – Grey Storm
Oona-Julia Roto – LL. Kaergårds Casira
Christin Ein – Proud Flash
Carolina Idänpää-Heikkilä – Hembys Smaragd
Netta Viide – Verute
Kira Kauranen – Charly Brown
Suvi Kuisma – Me Oh My
Aino Lindblom – Tinnecarring Ben
Tanja Liila – Apollon V
Mervi Syrjälä – Dama II

Amateur Tourin 100 cm finaaliin Ypäjä Horse Show’n taitoarvostelusta kvaalanneet ratsukot
Emma Järvinen – Eve’s Lazybeat
Janina Soronen – Korporaal van Orchid’s
Aino Helve – Barnard van de Nederblok
Linn Stenroos – Kangaroo
Milla Rouhiainen – Alessa II
Nella Mäyrä – Turfhorst Royal Rose
Iida Koivisto – Luvra
Lotta Övergaard – Pony
Sara Pahkala – Eddy G
Kiia Hänninen – Firstlady
Cecilia Jansson – Vesterbacka Gloria
Eveliina Lukkonen – CP Centi

Amateur Tourin 110 cm finaaliin Ypäjä Horse Show’n taitoarvostelusta kvaalanneet ratsukot
Arla Panttila – OJ
Emma Rönkkö – Cipendeils
Tiina Kuronen – Qiara KS 3010
Ella Orusmaa – Casanova
Ines-Maria Hakasaari – Action
Sari Asikainen – Pink Floyd
Tove Övergaard - Cedrix

Lucky Winner finaaliin luokasta 7 kvaalanneet ratsukot
Rosa Laine – MG Glendora 2472
Vivi Lakovaara – Don-Diego
Janette Kyyriäinen – Doria
Majlen Fazer – Abalia SMH

Pony Tour finaaliin luokasta 8 kvaalannut ratsukko
Antonia Virtanen – Silvia

Black Horse Nuoret hevoset 5v. finaaleihin luokasta 9A kvaalanneet ratsukot
Vera Elopuro – Cazpar
Veera Pukkila – Gracia
Dealia Eranka – Hegina

Black Horse Nuoret hevoset 6v. finaaleihin luokasta 9B kvaalanneet ratsukot
Henna Vahantila – Gialtic Rianne H
Petra Heikkinen – Q And Q DK Z
Johanna Talvio – Carmacho
Julia Sjöman – Good Lord

Black Horse Nuoret hevoset 7v. finaaleihin luokasta 9C kvaalanneet ratsukot
Susanna Granroth – Tay Malaysia
Manuel Vasconcelos E Sousa – Singa
Manuel Vasconcelos E Sousa – Febalt B

Junior Tour finaaleihin luokasta 10 kvaalanneet ratsukot
Ilona Mäkipere – Chiva
Pipsa Koski – Ibiza van de Meerhoeve
Neea Karvinen – Famanta
Ada Ojanpää – Lucky Lili
Vivi Lakovaara – Don-Diego
Aurora Lalu – Mungsboro Bullseye
Nelly Repo – Auckland
Sessi Skutnabb – Handel’s Kosmos