Ajankohtaista

Ypäjä Horse Show'n kolmannen päivän paikat HIHSiin

24.09.2017

Amateur Tourin 80 cm finaaliin Ypäjä Horse Show’sta kvaalanneet ratsukot
Satu Viholainen – Totemimmi
Nea Rantanen – Fearn
Tuike Tiesmaa – Fehkamps Micoletta
Minea Lindholm – Ramses Al Sabah
Saima Alitalo – Vanilla Twist
Julia Jaakkola – Torgel
Jone Illi – Mara
Tia Hakkarainen – The Drone
Anna Lillsund – Klockas Hamlet
Orvokki Somervuori – Jogi
Aino Kiviniemi – Herr Tuuslar
Katja-Loviisa Kotzetova – Stonewalls Cherry Bee

Amateur Tourin 90 cm finaaliin Ypäjä Horse Show’sta kvaalanneet ratsukot
Mirka Niskala – Germiona
Vilma Virta – Don Diego D’es
Nelle Salonen – Thor
Milja Teräväinen – Bosca L
Essi Kajander – Othman
Anniina Takanen – Karino III
Minttu Jokiaho – Moyglass Buffet
Vilhelmiina Leonen – Casmir Son
Sonja Skriko – Somnus
Henna Penttala – Corcovada Z
Venla Asikainen – Camellia 265 IC
Emelie Sandell – Bünteeichen Mona

Amateur Tourin 100 cm finaaliin Ypäjä Horse Show’sta kvaalanneet ratsukot
Linda Kauman – Cannon
Janniina Niikku – Hudson van de Nethe
Emma Lakovaara – Eternity van het Heirhof
Kaisla Klemettilä – Heartbreaker II
Heidi Päivärinta – Perfecta
Annika Huuskonen – Amber Z
Meri Mahlanen – Adelaide
Anna-Veera Turtiainen – Aleva
Anna Leinonen – El Paso MVH
Soile Oinonen – Dentelle van de Bayenne 2917
Anne Karvonen – Café de Paris
Linnea Lindström – Grand Bijou

Amateur Tourin 110 cm finaaliin Ypäjä Horse Show’sta kvaalanneet ratsukot
Katriina Pasanen – Landolet ex Landolett
Ida Palmos – Perla III
Minna Montonen – Carolina D

Huom. Jäljelle jääneet Amateur Tour finaalipaikat jaetaan viikon 39 alussa!

Black Horse Nuoret hevoset 5v. finaaleihin luokasta 13A kvaalanneet ratsukot
Johanna Talvio – New Yorker T
Neea Karvinen – HHS Flo Jo

Black Horse Nuoret hevoset 6v. finaaleihin luokasta 13B kvaalanneet ratsukot
Sonja Mäkelä – E-Type
Christina Sundelin – Viva Love Vegas

Black Horse Nuoret hevoset 7v. finaaleihin luokasta 13C kvaalanneet ratsukot
Meeri Sipiläinen – Joline
Elena Merivirta – Gon Charles
Madis Morna – Ko vd Padenborre by Cortaflex

Pony Tour finaaleihin luokasta 109 kvaalanneet ratsukot
Elisa Korhonen – Cheek Devil Dew-Drop
Sanni Leino – Sweet

Finnish Open finaaleihin luokasta 14 kvaalanneet ratsukot
Sanna Backlund – Siskais
Sonja Mäkelä – Cissy
Rein Pill – Evolinus
Linda Palin – Tricolore 111 Z
Sara Kumpulainen – Duc
Johanna Talvio – Chelsea
Nita Rasikio – Dolanda
Jessica Timgren-Forss – Ehraya OMHG

Finnish Open finaaleihin luokasta 15 kvaalanneet ratsukot
Rein Pill – Alfonsa
Kullo Kender – LRK Striga
Marina Ehrnrooth – EVLI Ellington
Venla Keränen – Calire II
Ilona Mäkipere – Goombay Dancer
Jenna Yrjövuori – Graal
Sanna Backlund – Elano
Janna Jensen – Elinea VDL