Ajankohtaista

Arvioitu aikataulu sunnuntai 26.10.

25.10.2014

Finland Grand Prix Finals (9.00 - n. 11.30)

9.00 Junior Top 10 Grand Prix 135 cm
9.30 U25 Top 10 Grand Prix 140 cm
10.10 National Tour Top 10 Grand Prix 140 cm

Longines FEI World Cup –näytös (11.30 - n. 18.30)

11.30 International Dressage Knock-Out Presented by Atelier Torbjörn Tillander
12.15 Horze muotinäytös
13.10 International Final 145 cm Presented by Yliopistollinen Eläinsairaala
16.00 Longines FEI World Cup 160 cm
18.10 Päätösseremoniat

Huomioithan, että aikataulu on vain arvio ja siihen voi tulla muutoksia.
Muistathan siirtää kellosi talviaikaan!