Ajankohtaista

Arvioitu aikataulu lauantaina 25.10.

25.10.2014

Lasten Matinea (9.00 - n. 11.00)

9.00 Pony Final

9.22 - 10.32 Show-ohjelmaa

UB Grand Prix -näytös (11.00 - n.19.33)

11.00 LähiTapiola Small Tour Dressage

11.55 LähiTapiola Dressage GP Freestyle

14.45 International 140 cm Presented by Fintoto

16.35 UB Grand Prix 160cm

30 v. Juhlanäytös Presented by Radio Nova (19.30 - 23.55)

19.30 Horze muotinäytös

19.45 Noora Karma

19.50 International 150 cm

21.25 Team Competition East meets West

22.15 Suuri Suomalainen Hevos-Show

22.55 Julkkisten ja suomenhevosten Ride&Drive kaksintaistelu

23.35 6-Bar –korkeushyppykilpailu Presented by Icepeak